PandART

svadobný fotograf

Galéria

Pozrite si malú ukážku našej práce.

Ľubka & Matúš

Jarka & Ivo

Nikola & Marián

Táňa & Juraj

Miška & Braňo

IVKA & PEŤO

Rôzne

Novinka v našej ponuke - fotobúdka na Vašej svadbe.

Svadobná fotografia

Umenie zachytiť lásku.
"Ak tvoje fotky nie sú dosť dobré, nie si dosť blízko."

Robert Capa

Ďakujeme za Vašu návštevu a záujem o našu prácu. Naša fotografia Vám ponúka vyvážený pomer umelecky spracovaných portrétových fotografií a poctivý kus fotožurnalizmu.

Najradšej zachytávame príbeh Vášho dňa so všetkými maličkosťami, ktoré ho robia jedinečným. Vaša spokojnosť je našim cieľom. Milujeme zachytávať krásne a prirodzené snímky, ku ktorým sa budete radi vracať. Fotografie, ktoré prinesú späť úžasné spomienky. Fotografie, ktoré zachytávajú Váš jedinečný svadobný deň. Fotografie, ktoré ponúkajú trochu elegancie, so zmyslom pre romantiku, veľa zábavy a uvoľnený prístup.

Dúfame, že sa vám zapáči náš prirodzený, elegantný štýl fotografie natoľko, že nám dovolíte byť súčasťou vášho veľkého dňa.

Predstavte nám svoje svadobné plány.

PreČo radi fotíme svadby

Milujeme fotografovanie svadieb a tu sú niektoré z dôvodov, prečo:
Uploaded image

ĽUDIA

svadobčania
Všetci, ktorých máte radi na jednom mieste. Zachytenie letmého pohľadu mamičky, keď sa pozerá na svoje malé dievčatko, ako kráča uličkou. Momenty smiechu, keď so svojimi priateľmi spomínate na zážitky z mladosti. Úsmevy a zábava, ako aj jedna či dve slzy radosti a dojatia.
Uploaded image

MIESTO

obrad a hostina
Miesto obradu zdobené čerstvými kvetmi, chutné a štýlové torty, stuhy a krásne detaily. Všetky drobnosti, ktorým ste venovali mesiace plánovania. Veci, ktoré skutočne odrážajú vás ako dvojicu, váš štýl a to, čo je pre vás dôležité.
Uploaded image

POCITY

atmosféra
Beriete si vášho najlepšieho priateľa, a to je to najdôležitejšie. To sú tie pocity, ktoré nadovšetko radi fotíme. Malé vzájomné úsmevy, veľké objatia. A radosť a úľava, keď si uvedomíte, že ste to zvládli! Po všetkých tých mesiacoch plánovania ste konečne manželia.

Rozsah a ceny našich balíčkov ponúkaných fotografických služieb

kontaktujte nás